Hakkımızda

Türkiye Sağlıklı Yaşam (T.S.Y.) web sitesi; Türkiye vatandaşlarına sağlık hakkında doğru bilgiler sunmak adına kurulmuştur. Web sitesi ve sosyal medya üzerinden sağlık hakkında doğru bilgiler paylaşarak, yanlış bilgilerin azalmasını ve insanları bilinçlendirmeyi misyon edinmiştir.

Bir kurum / firma değildir. Sağlık ile alakalı bir sorunuzda veya sağlıksal bir durumunuzda sizden ücret talep etmez ve tedavi yapmaz.

 

TurkiyeSaglikliYasam.com web sitesi ve sosyal medya hesapları sadece sağlık alanında genel bilgiler sunmaktadır. Sağlık hizmeti vermemektedir. Tanı, tedavi yapmamaktadır. Web sitemizde ve sosyal medyadaki yazılar ve görseller kesinlikle hekim tavsiyesi değildir. 

Web sitemizde yer alan yazılar/görseller ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşılan yazılar/görseller farklı kaynaklardan toparlanmış olup; editoryal düzenlemelere tabii tutularak gerektiği zaman genişletilerek, gerektiği zaman sadeleştirilerek tarafınıza sunulmuştur.

Profesyonel bir yardım almadan (örn: Doktor) sadece web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdaki yazıları okuyarak herhangi bir işlem yapmanız tavsiye edilmez. Eğer sağlıksal bir sorununuz varsa muhakkak hastane / sağlık ocağı / aile hekimiliği vb. profesyonellerden yardım almanız gerekmektedir.

 

Unutulmamalıdır ki; “Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman hekimler tarafından gerçekleştirilebilir.

 

TurkiyeSaglikliYasam.com sosyal medya hesaplarında ve web sitesinde bulunan görseller/yazılar bir doktor tavsiyesi değildir. Sosyal medya’da ve web sitemizde bulunan bilgilerin doğruluğunu ve kalıcı olduğunu teyit etmemekteyiz. Uygulama veya kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Websitesi içeriğindeki yazılardan dolayı oluşabilecek herhangi bir sorundan turkiyesaglikliyasam.com sorumlu tutulamaz.