Kaynamış Limon Suyu ile Zayıflama

limon, limonla zayıflama, haşlanmış limon, kaynamış limon,

Limonun kilo vermede en etkili sebzeler içinde olduğunu bilmeyen yoktur. Peki limon ile nasıl kilo verilir? Hiç haşlanmış limon ile kilo vermeyi denediniz mi? Haşlanmış limon ile kilo verme fikrine hazır iseniz vereceğimiz bu kür tam size göre. Kaynamış limon suyu ile zayıflama sayesinde çok daha kısa sürede fazlalıklarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Malzemeler:

  • 2 litre su.
  • 4 adet kadar sarımsak.
  • 5 adet limon. (özellikle yeşil limon olursa faydasını çok daha fazla görebilirsiniz)
  • Küçük bir zencefil parçası.

Kaynamış Limon Suyu Tarifi

İlk olarak limonlarınızı çok güzel bir şekilde yıkayınız ve kabuklarını soyunuz. Suyunu sıktığınız limonların aynı zamanda kabuklarını ve içinde ki posasını da bir kenarda bekletmeyi unutmayınız.

Bir kapta toz zencefil ile sarımsakları iyice eziniz ve karıştırınız. Bu karışımı sıktığınız limon sularının içine katınız ve sonrasında bir tencerede kaynamaya bırakınız.

Bu karışımın içine 2 litre suyu ve sonrasında limon kabuk ve posalarını da atarak bir aşım daha kaynatmaya devam ediniz.

Haşlanmış su karışımının altını kapatıyoruz ve dinlenmeye bırakıyoruz sonrasında bir süzgeç yardımı ile süzerek sürahiye doldurabilirsiniz.

Gün içinde bu haşlanmış limon suyunu içerek hem sindirim sisteminizi hızlandıracak ve güçlendirecek hem de doğal bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor olacak. Özellikle bir de diyet yaparsanız çok daha hızlı bir şekilde kilo verdiğinizi görebilirsiniz. Yaptığınız bu suyu gün içinde ya da iki günde tüketebilir ve ertesi gün yeniden kaynamış limon suyu ile zayıflamaya devam edebilirsiniz.

haşlanmış limon suyu, haşlanmış limon suyu diyeti, haşlanmış limon,

Haşlanmış Limon Suyu ile Zayıflayanların Yorumları

Haşlanmış limon suyu ile zayıflayanların yorumlarına baktığımızda hiç anımsanmayacak kadar bir sayıya ulaştığını görmekteyiz. Bu tarif biraz emek istiyor olsa da yılmadan yapıp gün içinde tüketen kadın ve erkekler özellikle diyet ile çok daha hızlı bir şekilde kilo verdiklerini söylüyor. Kaynamış limon suyu ile zayıflama tekniğini kilo verme yani duraklama dönemlerinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Püf Nokta: “Sirke

Hazırladığınız bu haşlanmış limon suyuna isterseniz bir iki damla da sirke katarak çok daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Sirke koymak isterseniz 2 litre suyun içine değil de her bardağa koyduğunuzda bir iki damla koyarak tüketmeye çalışınız. Sirke tadı sizi pek memnun etmeyeceği için her bardak da değil de ara sıra koyarak tüketebilirsiniz.

Limon Suyu ile Zayıflamanın Faydaları

Kaynamış limon suyu ile zayıflamanın faydaları elbette size zarar vermeden doğal yöntemler ile yardımcı olması oluyor. Hem cildinize iyi geliyor gençleşiyor ve parlıyorsunuz hem de aynı zaman da kalp ve damar sağlığınız için de katkı sağlamış oluyorsunuz. Uzun sürede vereceğiniz kiloların akışını hızlandırmış oluyor ve çok rahat bir şekilde diyetinize bu su ile destek vermiş oluyorsunuz. Sizler de limon suyu ile zayıflama macerasına giriş yaptıysanız ya da yeni kullanmaya başlayacaksınız yorumlarınızı ekleyerek bu diyete başlayacak olan kişilere yardımcı olabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir